jak zalać posadzkę w domu

  span class f maj w samym radomiu najbardziej zalane były ulice grzecznarowskiego sołtykowska wolanowska oraz ofiar firleja nasze działania

  jak zalać posadzkę w domu

  span class f maj w samym radomiu najbardziej zalane były ulice grzecznarowskiego sołtykowska wolanowska oraz ofiar firleja nasze działania

Flora i fauna Kategoria: Flora i fauna

Tutaj wstaw opis kategorii Flora i fauna

Mocarny.pl - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Hodowla gołebi rasowych Mirosław Szwajda »

  : Witam wszystkich miłośników i hodowców na stronie internetowej poświęconej gołębią rasowym a w szczególności rasie Srebrniak Polski.Nazywam się Mirosław Szwajda, jestem hodowcą gołębi rasowych. Moje ulubione rasy to PDL Srebrniak Perłowy. Wymiary wzorcowe Srebrniaka i pokrewnych.Głowa: długość 5,8 - 6,2 cm.Oko: źrenica oka 2mm.Dziób: wraz z woskówkami nosowymi stanowi 1/3 długości głowy; woskówki małe do 2mm ułożone w literę V.Ogon: winien być noszony 2cm od podstawy.Nogi: stanowią 1/3 wysokości ptaka.Barwa-rysunek: wstęga na ogonie do 15mm. szerokości białe obrzeża ogona nie węższe niż 5mm.Postawa ptaka: tułów i nogi noszony ukośnie (kąt nachylenia do podstawy 40 stopni), kąt nachylenia szyi i nóg do stawów skokowych 70 stopni do podstawy.Sylwetka wzorcowa: wpisana jest w prostokąt o wymiarach 22,5 - 23,5 cm (podstawa) i 27,5 - 28,5 cm (wysokość). Gołąb mierzony od końca dzioba do końca ogona ma 33 - 34 cm. Każdy z elementów sylwetki (głowa wraz z szyją, tułów, nogi) stanowią 1/3 wysokości ptaka.

  Data dodania: 10 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hodowla tosa inu »

  Jedyna w swoim rodzaju hodowla Tosa Inu zlokalizowana się w południowej Polsce poleca rasowe psy i szczenięta. Współpracująca z najlepszymi hodowlami w Polsce i hodowlami zagranicą. Nasza Twierdza Samuraja to nie tylko psy mieszkające w naszej hodowli to bardzo dużo urzekających psów Tosa Inu które rozjechały się po całym świecie. Z wieloma z nimi i ich serdecznymi właścicielami staramy się nawiązywać kontakt.

  Data dodania: 25 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • purina »

  KRAKVET.PL. Proponujemy Państwu karmy dla psów, kotów i innych zwierząt domowych. Karma dla psów, karma dla kotów - najniższe ceny w kraju. Dostawa do domu klienta gratis Eukanuba, Royal Canin. Na naszej stronie internetowej mogą Państwo znaleźć wszystkie informacje dotyczące produktów, możliwości zamówień, cen itd.
  Firma Krakvet realizuje projekt współfinansowany przez Unię Europejską,
  w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka,
  Działanie 6.1 "Paszport do eksportu", EtapI.Projekt polega na zleceniu usługi doradczej w zakresie opracowania kompleksowego Planu rozwoju eksportu firmy Krakvet.

  Zapraszamy!

  Data dodania: 25 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hodowla psów »

  Serdecznie zapraszamy do poznania się z ofertą i z zasobami produktów i artykułów które zaprezentowane są na naszym www. Warto więc zarejestrować się na www i dołączyć do ludzi osób, które chcą posiadać możliwość hodowli psów i kupienia i dystrybuowania produktów dla psów, kotów a także dla zwierząt gospodarczych. Ceny produktów, które można zakupić są różne, dlatego też już dziś zapraszamy do zapoznania się z propozycją witryny. Porady, rady, fotografie dodawane są na bieżąco, przez moderatora.

  Data dodania: 04 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Drzwi do stajni, okna do stajni i karuzele dla koni Remtor »

  Firma Remtor oferuje wysokiej jakości drzwi do stajni, okna do stajni a także karuzele dla koni.
  Na zlecenie klienta realizuje kompleksowe projekty stajni w harmonii do istniejącej zabudowy. Dotychczasowe projekty cieszą się dużym powodzeniem nawet wśród najbardziej wymagających Klientów, którym zawsze staramy się wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom.
  Dodatkowo oferujemy kompletne wyposażenie stajni i najlepszej jakości akcesoria dla koni naszej produkcji.
  Dużym sukcesem cieszą się również nasze karuzele dla koni, produkowane według potrzeb klienta dla 4, 5, 6 i 8 koni. Karuzela dla konia pomaga w utrzymaniu jego sprawności fizycznej dlatego szczególnie ją polecamy dla wszystkich właścicieli, którzy cenią sobie zdrowie swoich podopiecznych.

  Wybór odpowiednio zaprojektowanego i wykonanego boksu nie jest również łatwym zadaniem dlatego warto powierzyć projekt stajni specjaliście takim jakim jest firma Remtor.
  Prawidłowo skonstruowany boks dla konia musi być odpowiednio usytuowany i oświetlony. Przede wszystkim nie należy go stawiać zbyt blisko domostwa ze względu na hałas i zapach. Bardzo ważnym elementem konstrukcyjnym jest to, aby stajnia nie była otwierana od strony, gdzie najczęściej wieją wiatry. Narażałoby to konia na choroby powodowane ciągłymi przeciągami. Dbając o zdrowie swoich zwierząt należy zadbać także o odpowiednie nasłonecznienie, gdyż światło dzienne bardzo korzystnie wpływa na konie dlatego polecamy nasze okna stajenne.

  Każdy hodowca powinien dostosować konstrukcje boksów do potrzeb i temperamentów swoich koni, jednak powinien pamiętać o podstawowych zasadach związanych z budową stajni.

  Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 24 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Forum o zwierzętach »

  Zapraszamy na nowe forum oZwierzakach.pl. Forum ma formę pytań i odpowiedzi. Możesz przeglądać pytania użytkowników i zadawać własne w kategoriach związanych z żywieniem, wychowaniem i pielęgnacją psów, kotów, koni i innych zwierząt domowych i hodowlanych. Zobacz i głosuj na odpowiedzi udzielone przez innych użytkowników forum lub zamieść własną odpowiedź i pochwal się swoją wiedzą na temat zwierząt. Zapraszamy na forum oZwierzakach.pl

  Data dodania: 15 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Karma sucha »

  Sklep zoologiczny karmapremium.pl dystrybuuje najwyższej jakości karmę dla psów i kotów finlandzkiej marki Frank’s Pro Gold, jak również odżywki, odżywki witaminowe, zabawki dla zwierząt oraz różnorodne przyrządy takie jak smycze, poidła, obroże, kuwety. Nasza karma zawiera prawdziwe mięso z kurczaka, jagnięciny i indyka, dzięki czemu mają Państwo całkowitą pewność, że Wasz pies ma zapewnione wszelkie konieczne do poprawnego rozwoju składniki diety.

  Data dodania: 11 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Karma dla psa »

  Wysokiej jakości preparaty oraz tanie karmy dla psów i kotów - Prowiant sklep. W ofercie akcesoria, odżywki i suplementy oraz karma dla psa - Canido, Bewi-Dog, Leonardo, Belcando, Garant Premium, My Lord, Premium Gold. Też suplementy dla kota i tania karma dla kota - Leonardo, Bewi-Cat, Cat-Fit. Sklep zaprasza po witaminy, karmy dla kotów i karmy dla psów. Dla szczeniąt dużych ras, psów starszych i z nadwagą - suplementy diety, karmy hodowlane, karmy Specjalistyczne.

  Data dodania: 28 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Serwis miłośników psów, gdzie psy i szczenięta skupiają społeczność. »

  Serwis miłośników Psów. Miejsce społeczności, która uwielbia dotyk zimnego noska i merdanie ogonka. Wymiana doświadczeń, ogłoszenia hodowlane, kalendarz wystaw psów rasowych, rodowodowe szczenięta te i inne tematy czekają na Ciebie. Hobby i przyjaźń to jest to, co z przyjemnością propaguje Serwis Sczenięta.pl

  Data dodania: 26 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sznaucery miniaturowe ps WIN-LIN »

  Hodowla sznaucerów miniaturowych pieprz i sól WIN-LIN z Bydgoszczy poleca:szczenięta z rodowodem,po championach linii amerykańskiej i po psie z USA z czołowej hodowli z 50-letnią tradycją-ch.pl,mł.ch.pl Blythewood Kenny,oraz reproduktora z własnej hodowli-ch.pl,mł.ch.pl Bamboo WIN-LIN,wnuka vce zwyc.Świata z Kanady,zwyc.Europy,interchampionów.

  Data dodania: 30 11 2009 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Flora i fauna

Mocarny.pl - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: