Strony związane z hasłem 'nawigacja':

 • Lokalizator »

  System nawigacji satelitarnej - nawigacja gps, lokalizatory dla zwierzą i pozycjonowanie pojazdów. Mainnav - sklep internetowy i sklep stacjonarny Warszawa. W ofercie system nawigacji satelitarnej - nawigacja samochodowa, urządzenia i lokalizator gps, rejestrator trasy i liczniki rowerowe. Zapraszamy po datalogger, odbiornik gps - lokalizacja pojazdów.

  Data dodania: 27 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie niesztampowych stron internetowych »

  Nieprawdopodobny jest progres bez reklamy: to coraz powszechniej znana firmom reguła obowiązująca w biznesie. Firma Euronet Brandeburski Adrian z m. st. Warszawy od prawie 20 lat realizuje usługi promocyjne, w przestrzeni netu dla użytkowników z krainy nad Wisłą. Projektowane i realizowane przez nią witryny internetowe wyróżnia niesztampowa grafika, prosta nawigacja po witrynie, odpowiedni poziom przekazu słownego, co decyduje o tym, czy witryna jest przyciągająca dla odbiorców, czy jest inna spośród różnych serwisów. Kapitalnie kluczowym, fragmentem ogłoszenia reklamowego, a także i serwisu www, jest dobrze zaprojektowane logo – oznaczenie jakiejś instytucji, po nim firma jest utożsamiana. Na witrynach www i na różnych platformach w Internecie z reguły istnieją bannery reklamowe, je również wykonują designerzy i mistrzowie reklamowego pióra EURONET-u. Pozycjonowanie stron www jest tokiem postępowania umieszczającym pozycjonowaną stronę na miejscach w top 10 wyników w wyszukiwarce Google. Trzy główne warunki sukcesu: designerska strona internetowa, dobra lokata w wyszukiwarce Google, opłacalna propozycja towarowo-cenowa.

  Data dodania: 15 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nawigacje, nawigacja, tania nawigacja gps »

  Czym powinna charakteryzować się obecnie dobra, nowoczesna komórka? Za te najnowocześniejsze uważa się teraz telefony z wifi i gps. Takie urządzenia nie tylko umożliwiają nam kontaktowanie się z najbliższymi, lecz także pozwalają korzystać z nawigacji oraz z internetu zawsze wtedy, kiedy będziemy tego potrzebowali. Dlatego właśnie telefony z wifi i gps cieszą się ostatnio tak dużą popularnością.

  Data dodania: 30 03 2011 · szczegóły wpisu »